КРУТІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА

територіальної

громади

ОСВІТА: повна вища

►  У 1987 році закінчив Батуринську середню загальноосвітню школу.

►  У 1992 році - Сумський  державний педагогічний інститут ім. Макаренка, за спеціальністю вчитель історії та суспільсьвознавства.

► У 2004 році - Національну академію державного управління при Президентові України, за спеціальністю «Державне управління».

► У 2011 році – Національний університет  біоресурсів і природокористування України, за спеціальністю облік і аудит.

► 2017-2019 роки – навчання в аспірантурі  Національної академії державного управління при Президентові України.

► У 2021 році здобув науковий ступінь доктора філософії в галузі знань «Публічне управління та адміністрування».

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:

• З серпня 1992 року по вересень 1997 року працював вчителем історії та географії Мельнянської ЗОШ  I – II ст. Конотопського району, Сумської області.
  • З вересня 1997 року по лютий 1998 року - науковий співробітник Батуринського державного історико-культурного заповідника “Гетьманська столиця”.
  • З лютого 1998 року по березень 2000 року - заступник директора по науковій частині Батуринського державного історико-культурного заповідника “Гетьманська столиця”.
  • З березня 2000 року по грудень 2000 року - головний редактор районної газети «Голос  Присеймів’я»  та керівник районного радіомовлення.
  • З грудня 2000 року по листопад 2006 року - голова Бахмацької районної ради, Чернігівської області.
  • З липня 2007 року по березень 2008 року - начальник відділу освіти Бахмацької районної державної адміністрації, Чернігівської області.
  • З березня 2008 року по вересень 2009 року  - т.в.о. голови Ніжинської районної державної адміністрації, Чернігівської області.
  • З вересня 2009 року по липень 2010 року  - голова Ніжинської районної державної адміністрації, Чернігівської області.
  • З липня 2010 року по листопад 2010 року - начальник фінансового управління Ніжинської районної державної адміністрації, Чернігівської області.
  • З листопада 2010 року по листопад 2020 року - голова Ніжинської районної ради, Чернігівської області.
  • З  листопада 2020 року по цей час – голова Крутівської сільської ради, Ніжинського району. Чернігівської області.