08 Травня, 2024 р., 14:40
ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЬ ДО УПРАВЛІННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ  В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДЕПАРТАМЕНТУ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ
02 Травня, 2024 р., 10:34
Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”, який сприятиме поверненню військових до цивільного життя.
01 Травня, 2024 р., 15:30
Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, що робить свято потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки. Тому саме в цей період рятувальники особливу увагу приділяють таким об’єктам. Ніжинське РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області звертається до мешканців Ніжинського району з проханням, не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.
01 Травня, 2024 р., 15:23
Ніжинський РТЦК та СП проводить відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом з числа військовозобов’язаних та цивільних громадян.
01 Травня, 2024 р., 15:16
Для українців Великдень - це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво, а пасхальний стіл - обов’язковий  Великодній атрибут.  Традиційно святкове  меню може складатися із сорока страв, які символізують  дні Великоднього посту.
30 Квітня, 2024 р., 14:43
Більше 80% фахівців з інвалідністю в Україні не мають роботи
30 Квітня, 2024 р., 13:29
Запрошуємо жителів с. Крути на зустріч з представниками Благодійного фонду «Право на захист», яка відбудеться
25 Квітня, 2024 р., 09:53
Благодійний фонд "Українська незламна душа"  запрошує на  благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ 💙💛, який відбудеться 29 квітня 2024 року в центрі с. Крути
24 Квітня, 2024 р., 14:30
Цього тижня ми відзначаємо Всесвітній тиждень імунізації. З цього приводу хочемо нагадати вам про календар щеплень — графік, згідно з яким дітей та дорослих вакцинують від небезпечних інфекцій. Він є у кожної країни.
23 Квітня, 2024 р., 14:07
ПАМ'ЯТКА ЗАСТЕРЕЖЕНЬ ГРОМАДЯН ЩОДО БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ