Положення про виконавчий комітет Крутівської сільської ради

рішенням першої сесії 8 скликання

Крутівської сільської ради

від 26 листопада 2020 року №  9 - 1/VIІI

про  виконавчий коміте Крутівської сільської ради,

Ніжинського району, Чернігівської області

Розділ 1. Загальні положення

1. Положення про виконавчий комітет Крутівської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (далі Положення) розроблено на виконання законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Регламенту діяльності Крутівської сільської ради та визначає загальний порядок організації роботи виконавчого комітету Крутівської  сільської ради.

2. Виконавчий комітет Крутівської сільської ради (далі – виконавчий комітет) утворюється Крутівською сільською радою на строк її повноважень для здійснення організаційно – правового, інформаційного, аналітичного, матеріально – технічного забезпечення діяльності ради, її органів, депутатів, сприяння взаємодії і зв’язків сільської ради з територіальною громадою, місцевими органами виконавчої влади, органами та посадовими особами місцевого самоврядування.

3. Сільська рада за пропозицією сільського голови визначає чисельність та затверджує персональний склад виконавчого комітету сільської ради.

4. Виконавчий комітет ради утворюється у складі відповідно сільського голови, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, а також керівників відділів, організацій та установ ради та інших виконавчих органів ради.

5. До складу виконавчого комітету сільської ради не можуть входити депутати відповідної ради, крім секретаря ради.

6. Очолює виконавчий комітет сільської ради сільський голова. Організацію роботи виконавчого комітету ради забезпечує керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

7. У разі відсутності сільського голови або неможливості виконання ним своїх обов’язків, роботу виконавчого комітету організовує заступник або керуючий справами(секретар) виконавчого комітету ради.

8. Виконавчий комітет ради є підзвітним і підконтрольний раді, що його утворила, а з питань здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади – також підконтрольним відповідними органам виконавчої влади.

9. Організація діяльності виконавчого комітету ради визначається, Регламентом сільської ради та цим Положенням, затвердженим рішенням сесії ради.

10. Виконавчий комітет правомочний вирішувати питання, що належать до компетенції виконавчих органів ради, здійснює функції управління відповідно до чинного законодавства, є незалежним у виборі форм і методів своєї діяльності, організації виконання власних рішень, рішень ради, органів законодавчої та виконавчої влади.

11. Робота виконавчого комітету будується планово на основі колегіальності, гласності і відкритості, з урахуванням громадської думки та персональної відповідальності у вирішенні питань.

ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНИЙ ТЕКСТ ПОЛОЖЕННЯ