Перелік інформації з обмеженим доступом (конфіденційної, таємної, службової), що є у володінні Крутівської сільської ради

розпорядженням голови

Крутівської сільської ради

від 29 грудня 2023 року №133

інформації з обмеженим доступом (конфіденційної, таємної, службової),

що є у володінні  Крутівської сільської ради

1. До конфіденційної інформації Крутівської сільської ради належить

1.1. Персональні дані про особу (прізвище, ім’я, по батькові, національність, освіта, сімейний стан, релігійність, стан здоров’я, а також адреса місця проживання та реєстрації особи, дата і місце народження). Забороняється доступ сторонніх осіб до відомостей про іншу особу, зібраних відповідно до чинного законодавства виконавчими органами та посадовими особами Крутівської сільської  ради.

1.2. Інформація професійного, ділового, виробничого, банківського, комерційного та іншого характеру, стосовно якої громадяни чи юридичні особи, що нею володіють, встановили режим конфіденційності.

1.3.Персональні дані про випускників для виготовлення документів про освіту державного зразка.

1.4. Інформація, що обґрунтовано визначена учасником торгів як конфіденційна, у тому числі що містить персональні дані. Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16  Закону України «Про публічні закупівлі», і документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 зазначеного  Закону.

1.5. Особові справи сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

1.6. Особові справи осіб, які опинились у складних життєвих обставинах.

1.7. Особові справи прийомних сімей.

1.8. Особові справи дитячого будинку сімейного типу.

1.9. Конфіденційна інформація, отримана від громадян, державних і релігійних діячів із питань, пов’язаних із захистом інтересів держави, збереженням миру та злагоди в релігійному середовищі, досягненням єдності в православ’ї, мусульманстві тощо.

1.10. Дані з особових справ кандидатів в усиновлювачі, для здійснення контролю за умовами проживання усиновлених дітей.

1.11. Дані з анкет дітей, які підлягають усиновленню.

1.12. Персональні дані інвалідів, дітей-сиріт, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, малозабезпечених громадян, одержувачів допомоги, пільг.

1.13. Персональні дані про одержувачів субсидій.

1.14. Персональні дані користувачів пільг.

1.15. Особові справи працівників Крутівської сільської ради.

1.16. Відомості щодо обліку носіїв з конфіденційною та технологічною інформацією інформаційно-телекомунікаційної системи органу ведення Реєстру

1.17. Відомості щодо обліку подій та робіт щодо експлуатації інформаційно-телекомунікаційної системи органу ведення Реєстру.

1.18. Персональні дані, що містяться в актах обстеження.

2. До таємної інформації  Крутівської  сільської ради належить:

ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНИЙ ТЕКСТ ПЕРЕЛІКУ