11 Квітня, 2024 р., 09:03
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінну сплату податків у цей нелегкий для нашої країни час. Дякуємо кожному платнику, який здійснює свій внесок в економічну безпеку нашої держави, в забезпечення коштами Збройних Сил України, бюджетної сфери, соціальних виплат та відновлення інфраструктури.
11 Квітня, 2024 р., 09:00
Пенсійний фонд України виявив 50 717 домогосподарств, які потенційно можуть одержувати житлову субсидію, але наразі за отриманням виплати не зверталися (пункт 11 Порядку реалізації експериментального проєкту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2023 № 601).
09 Квітня, 2024 р., 09:22
«Що необхідно зробити фізичній особі – підприємцю (далі – ФОП) – платнику єдиного податку (першої або другої групи), яка мобілізована у період дії воєнного стану в Україні та якій в інтегрованій картці платника здійснюються нарахування авансових внесків єдиного податку і надходять податкові вимоги, для скасування  контролюючим органом таких нарахованих сум з єдиного податку?»
09 Квітня, 2024 р., 09:17
Державна податкова служба України та її територіальні органи підключено до Єдиного порталу повідомлень викривачів.
03 Квітня, 2024 р., 13:53
Ніжинський РТЦК та СП проводить відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом з числа військовозобов’язаних та цивільних громадян.
01 Квітня, 2024 р., 15:09
Відповідно до рішення Крутівської сільської ради тридцятої сесії восьмого скликання  від 14 березня 2024 року № 16-30/IІI оголошується конкурс   на створення  офіційної символіки: герба та прапора Крутівської сільської ради (територіальної громади).
28 Березня, 2024 р., 10:07
У разі настання страхового випадку, допомога по тимчасовій непрацездатності повністю або частково компенсує втрату заробітної плати.
28 Березня, 2024 р., 10:06
“Довідка про доходи пенсіонера” може знадобиться під час оформлення субсидії, для отримання пенсійного посвідчення, виїзду за кордон або переведення за кордон пенсійних виплат  тощо.
26 Березня, 2024 р., 09:00
Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що з 25 березня 2024 року Семенівська  ДПІ тимчасово не працює через пошкодження приміщення інспекції внаслідок ворожого обстрілу.
25 Березня, 2024 р., 15:00
Учаснику війни пільга на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу надається у розмірі 50% знижки, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну людину не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (у 2024 році це – 4 240 грн).