Вшанування героїв

Дата: 12.02.2024 20:02
Кількість переглядів: 49

Вже традиційно, 15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Після закінчення Другої світової війни українські військові брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав.

Найчастіше у ці дні ми згадуємо про воїнів Афганістану, які виконували тогочасні імперські накази ... На Ніжинщині маємо багато хоробрих сердець воїнів - афганців, які своє життя залишили на чужій землі.

Міськрайонна Спілка воїнів-афганців, яку вже багато років очолює Сергій Ступак, відвідує громади району й вшановує пам'ять загиблих, покладаючи квіти до пам’ятних знаків, обелісків та могил загиблих. З 2014 - го й по теперішній час, період війни України з московією, Спілка разом з керівниками територіальних громад вшановує й загиблих ГЕРОЇВ у протистоянні з росією.

Сьогодні воїни - афганці відвідали й Крутівську територіальну громаду, спільно ми вшанували пам'ять ГЕРОЇВ:

Максименка Віктора Івановича - с. Печі,

Гребенюка Дениса Володимировича - с. Хороше Озеро,

Тризуба Артема Володимировича - с. Крути,

Могилу Анатолія Олександровича - с. Поляна.

Відвідали могили загиблих патріотів, вклонилися біля пам'ятних дошок та поклали квіти.

Обговорили також відкриття пам'ятних дошок воїнам - Тризубу Артему та Анатолію Могилі у Крутах на чільному місці Крутівської школи, а також завершення будівництва пам'ятного меморіалу на алеї поблизу навчального закладу.