Результати співпраці з "Жіночим консорціумом України"

Дата: 18.01.2024 19:07
Кількість переглядів: 29

Співпраця з проектом "Жіночий консорціум України", що реалізується у Чернігівській та Київській областях, а також у місті Києві, дала можливість додатково залучити до  Крутівської територіальної  громади понад 1,5 млн гривень.

Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни зіткнулися внутрішньо переміщені особи, місцеві жителі та громади, надає грошову допомогу та психологічну підтримку, підтримку віддаленим громадам, соціально-економічну підтримку жінкам, які втратили малий бізнес.

Саме за цими напрямками й здійснюється співпраця Жіночого консорціуму з нашою громадою. У стислі терміни спеціалістами відділу "Центр надання адміністративних послуг" Крутівської сільської ради  було оформлено 150 пакетів відповідних документів, завдяки чому жителі Крутівської громади змогли отримали грошову допомогу.

Громада вдячна "Жіночому консорціуму України" за плідну співпрацю і розраховує у подальшому  на  спільні майбутні проекти.